Žemės diena ’18

Renginio data: 2018 kovo 20 d. 11 val.
Renginio vieta: Array


Pasaulinė Žemės diena – kovo 20-oji!

Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena. Šią dieną yra diskutuojama įvairiomis aplinkosauginėmis temomis bei raginama priimti palankius aplinkai sprendimus. Mūsų maži ir, atrodytų, nežymūs darbai – popieriaus ir elektros taupymas, langų ir durų sandarumas, vandens čiaupų sutvarkymas – padeda tausoti medienos išteklius ir elektrą, šilumą ir vandenį.

Norėdami paminėti šią gražią šventę AJMD “Modusas” 11 valandą Jūsų lauks VDU Gamtos mokslų fakulteto foje, kur Jūsų lauks kompostas ir augalų sėklos. Taip, taip, mes Jums suteiksime galimybę užauginti kažką gražaus, kvepiančio. Lauksime Jūsų ir gražios Žemės dienos.

Minuojantys mikrodrugiai ir jų tyrimai

Ar žinai kas yra minuojantys drugiai? O gal teko jais domėtis? Bet kuriuo atveju kviečiame Tave atvykti į paskaitą: ,,Minuojantys mikrodrugiai ir jų tyrimai“ su VDU Švietimo akademijos profesoriumi, biologijos mokslų daktaru, entomologu Virginijumi Sruoga. Susitinkame kovo 21 d.,18:30 val., S. Daukanto g. 28, 402 auditorija. Įėjimas pro ekonomikos ir vadybos fakultetą, 4 aukštas.

Skaityti daugiau

Susitikimas su gamtos fotografu Mariumi Čepuliu

Ei, Tu! Taip, Tu! Tikriausiai žinai, girdėjai kas yra Marius Čepulis? Tai fotografas, rašytojas, ornitologas, verslininkas, pelnęs ne vieną prizą Lietuvos gamtos fotografų konkurse “Auksinis žaltys”. Labiausiai pagarsėjęs “Čepulio fotoklajonėmis”. Taigi VDU AJMD “Modusas” kviečia atvykti į susitikimą su gamtos fotografu M. Čepuliu vasario 21 dieną. Renginio vieta: S. Daukanto g. 28, 404 auditorija, Kaunas, […]

Skaityti daugiau
Turinys kraunamas...