Projektas „Išgirsk. Pabandyk. Pritaikyk.“

Renginio data: 2020 lapkričio 09 d.


Kaip ir kasmet, taip ir šį rudenį VDU AJMD ,,Modusas” organizacijos nariai dalyvavo tradiciniuose vidiniuose mokymuose. Šiais metais organizacijos narių kompetencijų kėlimo mokymai vyko Vytauto Didžiojo Universiteto finansuojamo projekto ,,Išgirsk. Pabandyk. Pritaikyk“ metu. Mokymuose tobulinamos narių kompetencijos vadybos, marketingo, finansų ir komunikacijos srityse. Taip pat organizacijos nariai mokėsi kaip efektyviai dirbti komandoje, rašyti projektus, organizuoti renginius, valdyti finansus bei dar daug naudingų ir įdomių dalykų.

2020 m. rudenį ,,Moduso“ nariai dalyvavo trijų dalių mokymuose. Pirmieji išvažiuojamieji mokymai vyko spalio 2d. – spalio 4d. Česlovo Milošo sodyboje, kuriuose savo žiniomis dalinosi atvykę LiJOT (Lietuvos jaunimo organizacijų taryba) atstovai. Mokymų metu buvo gilinamos žinios marketingo srityje. Organizacijos nariai išklausė dvi teorines paskaitas, bei atliko praktinius užsiėmimus temomis: „Vidinė ir išorinė komunikacija“ bei „Efektyvus renginio organizatorių bendradarbiavimas“. Šių mokymų metu nariai sužinojo kaip kuriama marketingo strategija, skirta organizacijos veiklos viešinimui ir mokslo populiarinimui viešoje erdvėje.

Tolimesni VDU AJMD ,,Modusas“ organizacijos vidiniai mokymai dėl susiklosčiusios COVID-19 situacijos šalyje buvo perkelti į virtualią erdvę. Spalio 28 d. vyko LiJOT organizuojami mokymai tema „Lyderystė NVO organizacijose“, o lapkričio 3d. – „Kaip formuoti stiprią komandą?“. Mokymų metu organizacijos nariai išmoko kokios yra lyderystės savybės, kaip svarbu dirbant komandoje pasižymėti stipriu emociniu intelektu ir kokie turėtų būti stiprios komandos formavimo įgūdžiai.

Pedagoginių kompetencijų kėlimo mokymai prasidėjo rugsėjo mėnesį, kai buvo organizuojama ekskursija į Kauno Tvirtovės VII forto edukacijos centrą, kur projekto dalyviai susipažino su moderniomis STEAM edukacinėmis erdvėmis. Paskutiniųjų lapkričio 16 d. vykusių organizacijos mokymų metu savo patirtimi bei žiniomis dalinosi VDU Švietimo akademijos atstovė Odeta Narkutė. Šio susitikimo metu organizacijos nariai mokėsi, kaip teisingai ir efektyviai turėtų būti vedamos pamokos, sužinojo, kokius mokymo metodus taikyti, norint, kad moksleiviai kuo geriau įsisavintų pateiktą informaciją. Mokymų metu vyko diskusija – kaip pasiruošti nuotolinei pamokai ir paskatinti moksleivius domėtis gamtos mokslais.

Pasibaigus mokymams, nuotoliniu būdu buvo surengta VDU AJMD „Modusas“ organizacijos narių diskusija, aptartos projekto „Išgirsk. Pabandyk. Pritaikyk.“ mokymų metu įgytos žinios. Organizacijos nariai išsikėlė bendrus tikslus ir uždavinius, kurių dėka būtų gerinama organizacijos veikla gamtos mokslų populiarinimo srityje.

 

„Moterys moksle: iššūkiai ir galimybės“

Naujos technologijos dažnai sukelia revoliucijas, kurios verčia mus tobulėti, kad gautume daugiaunaudos. Pramonės 4.0 koncepcija pasirodė prieš keletą metų, siekiant konceptualizuoti įvairias technologijas, įskaitant skaitmenines technologijas ir biotechnologijas. Aukštas išsilavinimo ir įgūdžių lygis ateinančiais metais tampa vis svarbesnis darbo rinkoje, todėl reikia rasti pusiausvyrą tarp elgesio, technologinių, analitinių ir verslumo įgūdžių. ES investuoja į lyčių […]

Skaityti daugiau

Projektas „Ateik. Pamatyk. Nugalėk“

2021 metų rudenį vyko jau tradiciniais tapę VDU AJMD „Modusas“ organizacijos narių kompetencijos kėlimo ir žinių gilinimo vidiniai mokymai. Pirmoji mokymų dalis buvo išvažiuojamoji, spalio 16-17 dienomis vykome į Česlovo Milošo kultūros centrą Šeteniuose. Ten turėjome komandos formavimo mokymus su nuostabia lektore Aurėja Žilionyte iš LiPSA (Lietuvos psichologijos studentų asociacija). Šioje mokymų dalyje sužinojome apie […]

Skaityti daugiau
Turinys kraunamas...