VDU AJMD “MODUSAS” ERASMUS+ PROJEKTINĖ VEIKLA

Prasidėjus vasarai nusprendėme pasidalinti su Jumis mūsų veikla, kurią vykdome jau kurį laiką ir planuojame vykdyti toliau – Erasmus+ projektas “Co-engage”!
Tai Erasmus projektas, kuriame dalyvauja 8 partneriai iš skirtingų Europos Sąjungos šalių, o Lietuvą atstovauja AJMD “Modusas”. Galime pasidžiaugti, kad dalyvavome jau 3 susitikimuose Vokietijoje, Portugalijoje ir Italijoje, o ateinantys mokslo metai taip pat bus kupini kelionių, naujų pažinčių bei naudingos patirties.
“Co-engage” – bendrakura grįstas projektas, kur tikima, jog tik kuriant, mokantis kartu, žmonės yra skatinami veikti, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar kitų skirtumų.
Kiekvieno susitikimo metu pristatome metodus, kuriais remiantis galima pasiekti projekto tikslus. Dėkojame Lietuvos Jauniesiems Mokslininkams, kurie pasidalino savo “Idėjų Kalvė” renginio metodika, taip pat akcijos “Mes Darom” iniciatoriams, kurių taikomi metodai buvo pristatyti partnerių susitikime Italijoje.

TĘSIAME RUBRIKĄ „SUSIPAŽINK SU VDU GMF MOKSLININKAIS!“

Tęsiame rubriką „Susipažink su VDU GMF mokslininkais!“. Šios iniciatyvos tikslas – supažindinti bendruomenę su Gamtos mokslų fakulteto dėstytojais. Norime skleisti žinią, kokie žmonės dirba ir kokius svarbius bei įdomius tyrimus jie vykdo mūsų fakultete. Tad pristatome mūsų ketvirtą rubrikos svečią – doc. dr. Liną Ragelienę. Lina Ragelienė – VDU Biochemijos katedros docentė. Šiuo metu atlieka […]

Skaityti daugiau

Tęsiame rubriką „Susipažink su VDU GMF mokslininkais!“

Tęsiame rubriką „Susipažink su VDU GMF mokslininkais!“. Šios iniciatyvos tikslas – supažindinti bendruomenę su Gamtos mokslų fakulteto dėstytojais. Norime skleisti žinią, kokie žmonės dirba ir kokius svarbius bei įdomius tyrimus jie vykdo mūsų fakultete. Tad pristatome mūsų trečią rubrikos svečią – prof. dr. Algimantą Paulauską. Algimantas Paulauskas – visuomenėje ir mokslo pasaulyje žinomas biologas, biomedicinos […]

Skaityti daugiau
Turinys kraunamas...