VDU AJMD “MODUSAS” ERASMUS+ PROJEKTINĖ VEIKLA

Prasidėjus vasarai nusprendėme pasidalinti su Jumis mūsų veikla, kurią vykdome jau kurį laiką ir planuojame vykdyti toliau – Erasmus+ projektas “Co-engage”!
Tai Erasmus projektas, kuriame dalyvauja 8 partneriai iš skirtingų Europos Sąjungos šalių, o Lietuvą atstovauja AJMD “Modusas”. Galime pasidžiaugti, kad dalyvavome jau 3 susitikimuose Vokietijoje, Portugalijoje ir Italijoje, o ateinantys mokslo metai taip pat bus kupini kelionių, naujų pažinčių bei naudingos patirties.
“Co-engage” – bendrakura grįstas projektas, kur tikima, jog tik kuriant, mokantis kartu, žmonės yra skatinami veikti, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar kitų skirtumų.
Kiekvieno susitikimo metu pristatome metodus, kuriais remiantis galima pasiekti projekto tikslus. Dėkojame Lietuvos Jauniesiems Mokslininkams, kurie pasidalino savo “Idėjų Kalvė” renginio metodika, taip pat akcijos “Mes Darom” iniciatoriams, kurių taikomi metodai buvo pristatyti partnerių susitikime Italijoje.

Startuoja nauja rubrika „Susipažink su VDU GMF mokslininkais!“

Startuoja nauja rubrika „Susipažink su VDU GMF mokslininkais!“. Šios iniciatyvos tikslas – supažindinti bendruomenę su Gamtos mokslų fakulteto dėstytojais. Norime skleisti žinią, kokie žmonės dirba ir kokius svarbius bei įdomius tyrimus jie vykdo mūsų fakultete. Tad pristatome mūsų pirmąjį rubrikos svečią – prof. habil. dr. Rimantą Daugelavičių. Rimantas Daugelavičius –  Lietuvos biochemikas, Vytauto Didžiojo universiteto […]

Skaityti daugiau

ERASMUS+ CO-ENGAGE projektas

VDU akademinė jaunimo mokslinė draugijos “Modusas“ atstovai šių metų vasario mėnesį dalyvavo Erasmus+ strateginės partnerystės projekto „Co-engage“ susitikime Prancūzijoje, Tolūze. Kartu su keturių valstybių partneriais diskutavome ir planavome kaip sėkminagi įtraukti žmones į bendrą veiklą bei užtikrinti sklandų tolimesnį projekto vykdymą. Susitikimo metu trumpai pristatėme 2 bendrakūros metodus, kurie yra vykdomi pas mus Lietuvoje ir jais […]

Skaityti daugiau
Turinys kraunamas...