VDU AJMD “MODUSAS” ERASMUS+ PROJEKTINĖ VEIKLA

Prasidėjus vasarai nusprendėme pasidalinti su Jumis mūsų veikla, kurią vykdome jau kurį laiką ir planuojame vykdyti toliau – Erasmus+ projektas “Co-engage”!
Tai Erasmus projektas, kuriame dalyvauja 8 partneriai iš skirtingų Europos Sąjungos šalių, o Lietuvą atstovauja AJMD “Modusas”. Galime pasidžiaugti, kad dalyvavome jau 3 susitikimuose Vokietijoje, Portugalijoje ir Italijoje, o ateinantys mokslo metai taip pat bus kupini kelionių, naujų pažinčių bei naudingos patirties.
“Co-engage” – bendrakura grįstas projektas, kur tikima, jog tik kuriant, mokantis kartu, žmonės yra skatinami veikti, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar kitų skirtumų.
Kiekvieno susitikimo metu pristatome metodus, kuriais remiantis galima pasiekti projekto tikslus. Dėkojame Lietuvos Jauniesiems Mokslininkams, kurie pasidalino savo “Idėjų Kalvė” renginio metodika, taip pat akcijos “Mes Darom” iniciatoriams, kurių taikomi metodai buvo pristatyti partnerių susitikime Italijoje.

Tamsoje ir UV spinduliuotėje šviečiantys gyviai

2019 metais lapkričio 20 dieną 18h vyks paskaita „Tamsoje ir UV spinduliuotėje šviečiantys gyviai“. Paskaitą ves Dr. Asta Malakauskienė (VDU Botanikos sodo mokslo darbuotoja). Paskaitos metu išgirsime pačias įdomiausias detales apie gyvių švytėjimą, sužinosime kas yra bioliuminescencija ir biofluorescencija. Išsiaiškinsime priežastis dėl kurių tai vyksta bei apie galimą šių ypatybių inovacinį panaudojimą. Visa tai ir […]

Skaityti daugiau

VDU AJMD Modusas Co-engage projekte

VDU akademinė jaunimo mokslinė draugijos “Modusas“ atstovai šių metų rugsėjo mėnesį dalyvavo Erasmus + strateginės partnerystės projekto „Co-engage“ susitikime Anglijoje, Liverpulyje. Kartu su Vokietijos, Italijos, Portugalijos, Lenkijos, bei Prancūzijos partneriais diskutavome apie žmonių įsitraukimą įtraukimą į bendrą veiklą. Susitikimo metu pristatėme 2 bendrakūros metodus, kuriuose yra skatinamas žmonių aktyvumas ir bendradarbiavimas. Puikūs to pavyzdžiai – […]

Skaityti daugiau
Turinys kraunamas...