VDU AJMD “Modusas” 15-asis gimtadienis

Renginio data: 2020 vasario 22 d. 16 val.
Renginio vieta: VDU Botanikos sodas


Šiais metas VDU AJMD “Modusas” organizacija švenčia 15-ąjį gimtadienį! Šią progą paminėjome VDU Botanikos sodo konferencijų salėje, kartu su organizacijos įkūrėjais, buvusiais ir dabartiniais nariais bei organizacijos draugais. Norime padėkoti visiems, kurie susirinko pasidžiaugti kartu su mumis.

Ačiū už sveikinimo žodžius ir dovanas! Taip pat dėkojame tiems, be kurių šventė nebūtų įvykusi – už patalpas esame dėkingi VDU Botanikos sodas Kaune; už naują organizacijos metraštį, kurį užpildysime naujomis veiklomis – UAB Palemono Spaustuvė.

Taip pat tariame ačiū mūsų buvusiam organizacijos nariui ir renginio fotografui Dovydas Beržinis! Džiaugiamės akimirkomis iš 15-ojo VDU AJMD “Modusas” gimtadienio bei dar kartą dėkojame visiems atėjusiems!

Projektas „Ateik. Pamatyk. Nugalėk“

2021 metų rudenį vyko jau tradiciniais tapę VDU AJMD „Modusas“ organizacijos narių kompetencijos kėlimo ir žinių gilinimo vidiniai mokymai. Pirmoji mokymų dalis buvo išvažiuojamoji, spalio 16-17 dienomis vykome į Česlovo Milošo kultūros centrą Šeteniuose. Ten turėjome komandos formavimo mokymus su nuostabia lektore Aurėja Žilionyte iš LiPSA (Lietuvos psichologijos studentų asociacija). Šioje mokymų dalyje sužinojome apie […]

Skaityti daugiau

Projektas „Mokslo pasaulis laboratorijoje“

Kiekvienais metais Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) Akademinio Jaunimo Mokslinė Draugija „Modusas“ suteikia moksleiviams galimybes iš arčiau susipažinti su moksline veikla bei universitete slypinčiomis naujovėmis. Tačiau šie metai moksleiviams buvo sudėtingi, nes pandemijos laikotarpiu moksleiviai neteko galimybės praktiškai atlikti laboratorinius darbus bei tyrimus. Dėl šios priežasties, VDU AJMD „Modusas“ organizacija kvietė 9-12 klasių moksleivius „pasimatuoti“ mokslininko […]

Skaityti daugiau
Turinys kraunamas...