VDU AJMD “Modusas” 15-asis gimtadienis

Renginio data: 2020 vasario 22 d. 16 val.
Renginio vieta: VDU Botanikos sodas


Šiais metas VDU AJMD “Modusas” organizacija švenčia 15-ąjį gimtadienį! Šią progą paminėjome VDU Botanikos sodo konferencijų salėje, kartu su organizacijos įkūrėjais, buvusiais ir dabartiniais nariais bei organizacijos draugais. Norime padėkoti visiems, kurie susirinko pasidžiaugti kartu su mumis.

Ačiū už sveikinimo žodžius ir dovanas! Taip pat dėkojame tiems, be kurių šventė nebūtų įvykusi – už patalpas esame dėkingi VDU Botanikos sodas Kaune; už naują organizacijos metraštį, kurį užpildysime naujomis veiklomis – UAB Palemono Spaustuvė.

Taip pat tariame ačiū mūsų buvusiam organizacijos nariui ir renginio fotografui Dovydas Beržinis! Džiaugiamės akimirkomis iš 15-ojo VDU AJMD “Modusas” gimtadienio bei dar kartą dėkojame visiems atėjusiems!

Visuotinis susirinkimas ir rinkimai

Šių metų Vasario 22-ąją dieną įvyko VDU AJMD „Modusas“ visuotinis organizacijos narių susirinkimas. Jo metu buvo pristatytos praėjusių metų organizacijos veiklos ir finansų ataskaitos. Labai džiugu, kad per šiuos metus buvo nuveikta tikrai daug, o vieni svarbiausių darbų – įgyvendinti du projektai „ModusLab“ ir „Išgirsk. Pabandyk. Pritaikyk“, paminėtas VDU AJMD „Modusas“ jubiliejinis 15 – asis […]

Skaityti daugiau

Projektas „Išgirsk. Pabandyk. Pritaikyk.“

Kaip ir kasmet, taip ir šį rudenį VDU AJMD ,,Modusas” organizacijos nariai dalyvavo tradiciniuose vidiniuose mokymuose. Šiais metais organizacijos narių kompetencijų kėlimo mokymai vyko Vytauto Didžiojo Universiteto finansuojamo projekto ,,Išgirsk. Pabandyk. Pritaikyk“ metu. Mokymuose tobulinamos narių kompetencijos vadybos, marketingo, finansų ir komunikacijos srityse. Taip pat organizacijos nariai mokėsi kaip efektyviai dirbti komandoje, rašyti projektus, organizuoti […]

Skaityti daugiau
Turinys kraunamas...