VDU AJMD “Modusas” 15-asis gimtadienis

Renginio data: 2020 vasario 22 d. 16 val.
Renginio vieta: VDU Botanikos sodas


Šiais metas VDU AJMD “Modusas” organizacija švenčia 15-ąjį gimtadienį! Šią progą paminėjome VDU Botanikos sodo konferencijų salėje, kartu su organizacijos įkūrėjais, buvusiais ir dabartiniais nariais bei organizacijos draugais. Norime padėkoti visiems, kurie susirinko pasidžiaugti kartu su mumis.

Ačiū už sveikinimo žodžius ir dovanas! Taip pat dėkojame tiems, be kurių šventė nebūtų įvykusi – už patalpas esame dėkingi VDU Botanikos sodas Kaune; už naują organizacijos metraštį, kurį užpildysime naujomis veiklomis – UAB Palemono Spaustuvė.

Taip pat tariame ačiū mūsų buvusiam organizacijos nariui ir renginio fotografui Dovydas Beržinis! Džiaugiamės akimirkomis iš 15-ojo VDU AJMD “Modusas” gimtadienio bei dar kartą dėkojame visiems atėjusiems!

Visuotinis susirinkimas

Kviečiame visus tikruosius narius (pasirašiusius nario sutartį ir susimokėjusius nario mokestį) dalyvauti visuotiniame susirinkime, kurio metu balsuosime, dėl įstatų keitimo. Numatoma darbotvarkė: 1. Visuotinio susirinkimo darbotvarkės tvirtinimas; 2. Visuotinio susirinkimo pirmininko ir sekretorės tvirtinimas; 3. Visuotinio susirinkimo balsų skaičiavimo komisijos pirmininko rinkimai; 4. Pristatomi įstatų pakeitimai; 5. Balsuojama, dėl įstatų pakeitimo patvirtinimo.

Skaityti daugiau

TAMSOJE IR UV SPINDULIUOTĖJE ŠVIEČIANTYS GYVIAI

2019 metais lapkričio 20 dieną 18h vyks paskaita „Tamsoje ir UV spinduliuotėje šviečiantys gyviai“.  Paskaitą ves Dr. Asta Malakauskienė (VDU Botanikos sodo mokslo darbuotoja). Paskaitos metu išgirsime pačias įdomiausias detales apie gyvių švytėjimą, sužinosime kas yra bioliuminescencija ir biofluorescencija.  Išsiaiškinsime priežastis dėl kurių tai vyksta bei apie galimą šių ypatybių inovacinį panaudojimą. Visa tai ir dar daugiau […]

Skaityti daugiau
Turinys kraunamas...