Susitikimas su gamtos fotografu Mariumi Čepuliu

Renginio data: 2019 vasario 21 d. 18 val.
Renginio vieta: S. Daukanto g. 28, Kaunas
Auditorija: 404 a.


Ei, Tu! Taip, Tu!
Tikriausiai žinai, girdėjai kas yra Marius Čepulis? Tai fotografas, rašytojas, ornitologas, verslininkas, pelnęs ne vieną prizą Lietuvos gamtos fotografų konkurse “Auksinis žaltys”. Labiausiai pagarsėjęs “Čepulio fotoklajonėmis”.
Taigi VDU AJMD “Modusas” kviečia atvykti į susitikimą su gamtos fotografu M. Čepuliu vasario 21 dieną.
Renginio vieta: S. Daukanto g. 28, 404 auditorija, Kaunas, laikas – prasideda nuo 18 val.


VDU AJMD “Modusas” 15-asis gimtadienis

Šiais metas VDU AJMD “Modusas” organizacija švenčia 15-ąjį gimtadienį! Šią progą paminėjome VDU Botanikos sodo konferencijų salėje, kartu su organizacijos įkūrėjais, buvusiais ir dabartiniais nariais bei organizacijos draugais. Norime padėkoti visiems, kurie susirinko pasidžiaugti kartu su mumis. Ačiū už sveikinimo žodžius ir dovanas! Taip pat dėkojame tiems, be kurių šventė nebūtų įvykusi – už patalpas […]

Skaityti daugiau

Visuotinis susirinkimas

Kviečiame visus tikruosius narius (pasirašiusius nario sutartį ir susimokėjusius nario mokestį) dalyvauti visuotiniame susirinkime, kurio metu balsuosime, dėl įstatų keitimo. Numatoma darbotvarkė: 1. Visuotinio susirinkimo darbotvarkės tvirtinimas; 2. Visuotinio susirinkimo pirmininko ir sekretorės tvirtinimas; 3. Visuotinio susirinkimo balsų skaičiavimo komisijos pirmininko rinkimai; 4. Pristatomi įstatų pakeitimai; 5. Balsuojama, dėl įstatų pakeitimo patvirtinimo.

Skaityti daugiau
Turinys kraunamas...