Projektas „Išgirsk. Pabandyk. Pritaikyk.“

Renginio data: 2020 lapkričio 09 d.


Kaip ir kasmet, taip ir šį rudenį VDU AJMD ,,Modusas” organizacijos nariai dalyvavo tradiciniuose vidiniuose mokymuose. Šiais metais organizacijos narių kompetencijų kėlimo mokymai vyko Vytauto Didžiojo Universiteto finansuojamo projekto ,,Išgirsk. Pabandyk. Pritaikyk“ metu. Mokymuose tobulinamos narių kompetencijos vadybos, marketingo, finansų ir komunikacijos srityse. Taip pat organizacijos nariai mokėsi kaip efektyviai dirbti komandoje, rašyti projektus, organizuoti renginius, valdyti finansus bei dar daug naudingų ir įdomių dalykų.

2020 m. rudenį ,,Moduso“ nariai dalyvavo trijų dalių mokymuose. Pirmieji išvažiuojamieji mokymai vyko spalio 2d. – spalio 4d. Česlovo Milošo sodyboje, kuriuose savo žiniomis dalinosi atvykę LiJOT (Lietuvos jaunimo organizacijų taryba) atstovai. Mokymų metu buvo gilinamos žinios marketingo srityje. Organizacijos nariai išklausė dvi teorines paskaitas, bei atliko praktinius užsiėmimus temomis: „Vidinė ir išorinė komunikacija“ bei „Efektyvus renginio organizatorių bendradarbiavimas“. Šių mokymų metu nariai sužinojo kaip kuriama marketingo strategija, skirta organizacijos veiklos viešinimui ir mokslo populiarinimui viešoje erdvėje.

Tolimesni VDU AJMD ,,Modusas“ organizacijos vidiniai mokymai dėl susiklosčiusios COVID-19 situacijos šalyje buvo perkelti į virtualią erdvę. Spalio 28 d. vyko LiJOT organizuojami mokymai tema „Lyderystė NVO organizacijose“, o lapkričio 3d. – „Kaip formuoti stiprią komandą?“. Mokymų metu organizacijos nariai išmoko kokios yra lyderystės savybės, kaip svarbu dirbant komandoje pasižymėti stipriu emociniu intelektu ir kokie turėtų būti stiprios komandos formavimo įgūdžiai.

Pedagoginių kompetencijų kėlimo mokymai prasidėjo rugsėjo mėnesį, kai buvo organizuojama ekskursija į Kauno Tvirtovės VII forto edukacijos centrą, kur projekto dalyviai susipažino su moderniomis STEAM edukacinėmis erdvėmis. Paskutiniųjų lapkričio 16 d. vykusių organizacijos mokymų metu savo patirtimi bei žiniomis dalinosi VDU Švietimo akademijos atstovė Odeta Narkutė. Šio susitikimo metu organizacijos nariai mokėsi, kaip teisingai ir efektyviai turėtų būti vedamos pamokos, sužinojo, kokius mokymo metodus taikyti, norint, kad moksleiviai kuo geriau įsisavintų pateiktą informaciją. Mokymų metu vyko diskusija – kaip pasiruošti nuotolinei pamokai ir paskatinti moksleivius domėtis gamtos mokslais.

Pasibaigus mokymams, nuotoliniu būdu buvo surengta VDU AJMD „Modusas“ organizacijos narių diskusija, aptartos projekto „Išgirsk. Pabandyk. Pritaikyk.“ mokymų metu įgytos žinios. Organizacijos nariai išsikėlė bendrus tikslus ir uždavinius, kurių dėka būtų gerinama organizacijos veikla gamtos mokslų populiarinimo srityje.

 

Visuotinis susirinkimas ir rinkimai

Šių metų Vasario 22-ąją dieną įvyko VDU AJMD „Modusas“ visuotinis organizacijos narių susirinkimas. Jo metu buvo pristatytos praėjusių metų organizacijos veiklos ir finansų ataskaitos. Labai džiugu, kad per šiuos metus buvo nuveikta tikrai daug, o vieni svarbiausių darbų – įgyvendinti du projektai „ModusLab“ ir „Išgirsk. Pabandyk. Pritaikyk“, paminėtas VDU AJMD „Modusas“ jubiliejinis 15 – asis […]

Skaityti daugiau

VDU AJMD Moduso projektas „ModusLab“

Jau ne pirmus metus VDU AJMD ,,Modusas” organizacijos nariai moksleiviams veda edukacinius užsiėmimus gamtos mokslų tematika. Šiais metais ši veikla buvo finansuojama Vytauto Didžiojo Universiteto, organizacijai vykdant projektą ,,ModusLab“, kurio tikslas – skatinti moksleivius domėtis mus supančia aplinka, gamtos mokslais bei studijomis VDU gamtos mokslų fakultete. Projekte dalyvavo trys mokyklos: Kauno „Varpo“ gimnazija, Vilniaus savivaldybės […]

Skaityti daugiau
Turinys kraunamas...