Pasaulinė vandens diena ’18

Renginio data: 2018 kovo 22 d.


Kovo 22 diena – Pasaulinė vandens diena. Kaip visi žinote vanduo yra būtinas gyvybei. Netgi teigiama, kad gyvybė Žemėje kilo iš vandenyno. Žmogus be maisto išgyvena savaites ar net mėnesius, tačiau be vandens gali mirti per keletą dienų. Vanduo sudaro didžiausią žmogaus organizmo dalį – apie 60-70 procentų.

Vanduo vienas svarbiausių faktorių leidžiančių mums gyventi, tačiau ar mes tausojame vandens išteklius? 2017 metais vykusios Pasaulinės vandens dienos tema buvo “Why Waste Water?”, kurios metu buvo kalbama apie vandens pakartotinį panaudojimą. Šių metų tema “Nature for Water”, kurios metu bus diskutuojama kaip būtų galima išspręsti tokias gamtos problemas kaip sumažinti potvynius, sausras, vandens taršą bei kaip apsaugoti ekosistemas.

Gal ir nesusimąstome, tačiau ši diena yra labai svarbi kiekvienam iš mūsų. Gražios Pasaulinės vandens dienos.

Minuojantys mikrodrugiai ir jų tyrimai

Ar žinai kas yra minuojantys drugiai? O gal teko jais domėtis? Bet kuriuo atveju kviečiame Tave atvykti į paskaitą: ,,Minuojantys mikrodrugiai ir jų tyrimai“ su VDU Švietimo akademijos profesoriumi, biologijos mokslų daktaru, entomologu Virginijumi Sruoga. Susitinkame kovo 21 d.,18:30 val., S. Daukanto g. 28, 402 auditorija. Įėjimas pro ekonomikos ir vadybos fakultetą, 4 aukštas.

Skaityti daugiau

Susitikimas su gamtos fotografu Mariumi Čepuliu

Ei, Tu! Taip, Tu! Tikriausiai žinai, girdėjai kas yra Marius Čepulis? Tai fotografas, rašytojas, ornitologas, verslininkas, pelnęs ne vieną prizą Lietuvos gamtos fotografų konkurse “Auksinis žaltys”. Labiausiai pagarsėjęs “Čepulio fotoklajonėmis”. Taigi VDU AJMD “Modusas” kviečia atvykti į susitikimą su gamtos fotografu M. Čepuliu vasario 21 dieną. Renginio vieta: S. Daukanto g. 28, 404 auditorija, Kaunas, […]

Skaityti daugiau
Turinys kraunamas...