Pasaulinė vandens diena ’18

Renginio data: 2018 kovo 22 d.


Kovo 22 diena – Pasaulinė vandens diena. Kaip visi žinote vanduo yra būtinas gyvybei. Netgi teigiama, kad gyvybė Žemėje kilo iš vandenyno. Žmogus be maisto išgyvena savaites ar net mėnesius, tačiau be vandens gali mirti per keletą dienų. Vanduo sudaro didžiausią žmogaus organizmo dalį – apie 60-70 procentų.

Vanduo vienas svarbiausių faktorių leidžiančių mums gyventi, tačiau ar mes tausojame vandens išteklius? 2017 metais vykusios Pasaulinės vandens dienos tema buvo “Why Waste Water?”, kurios metu buvo kalbama apie vandens pakartotinį panaudojimą. Šių metų tema “Nature for Water”, kurios metu bus diskutuojama kaip būtų galima išspręsti tokias gamtos problemas kaip sumažinti potvynius, sausras, vandens taršą bei kaip apsaugoti ekosistemas.

Gal ir nesusimąstome, tačiau ši diena yra labai svarbi kiekvienam iš mūsų. Gražios Pasaulinės vandens dienos.

VDU AJMD “Modusas” 15-asis gimtadienis

Šiais metas VDU AJMD “Modusas” organizacija švenčia 15-ąjį gimtadienį! Šią progą paminėjome VDU Botanikos sodo konferencijų salėje, kartu su organizacijos įkūrėjais, buvusiais ir dabartiniais nariais bei organizacijos draugais. Norime padėkoti visiems, kurie susirinko pasidžiaugti kartu su mumis. Ačiū už sveikinimo žodžius ir dovanas! Taip pat dėkojame tiems, be kurių šventė nebūtų įvykusi – už patalpas […]

Skaityti daugiau

Visuotinis susirinkimas

Kviečiame visus tikruosius narius (pasirašiusius nario sutartį ir susimokėjusius nario mokestį) dalyvauti visuotiniame susirinkime, kurio metu balsuosime, dėl įstatų keitimo. Numatoma darbotvarkė: 1. Visuotinio susirinkimo darbotvarkės tvirtinimas; 2. Visuotinio susirinkimo pirmininko ir sekretorės tvirtinimas; 3. Visuotinio susirinkimo balsų skaičiavimo komisijos pirmininko rinkimai; 4. Pristatomi įstatų pakeitimai; 5. Balsuojama, dėl įstatų pakeitimo patvirtinimo.

Skaityti daugiau
Turinys kraunamas...