Sušildykime vaikų širdis

Renginio data: 2016 gruodžio 20 d.
Renginio vieta: Kaunas, Vileikos gatvė 8


Gruodžio mėnesį baigėsi VDU AJMD „Moduso“ organizuota kalėdinė akcija „Sušildykime vaikų širdis“.

Jos metu į specialias dėžes įvairiose Kauno vietose buvo metamos kalėdinės dovanėlės mažiesiems. Šįmet sulaukta kaip niekad gausaus ir aktyvaus dalyvavimo akcijoje: žmonės padovanojo daug pliušinių žaisliukų, žaidimų, spalvinimo knygučių ir visokiausių kitų staigmenėlių.

Pasibaigus akcijai, gruodžio 15-ąją būrelis modusiečių išvyko į LSMU Kauno klinikų onkologinį skyrių pas onkologinėmis ligomis sergančius vaikučius. Jiems buvo išdalinta dalis surinktų dovanų, o modusiečiai praskaidrino popietę kartu su vaikais žaisdami įvairius žaidimus ir dėliodami dėliones.

Kitas „Moduso“ vizitas pas vaikus įvyko gruodžio 20-osios popietę. Likusios dovanos ir žaislai nukeliavo į Kauno aklųjų ir silpnaregių centrą, kuriame vyko šiltas kalėdinis koncertas. Jame pasirodė ir mūsiškiai: Miglė atliko L.Coheno kūrinį „Aleliuja“, dovanojusį jaukią šventinę atmosferą, o Tadas fortepijonu sugrojo savo kurtą kūrinį „Tommorow“. Vėliau laukė VDU “Atžalyno” progimnazijos, tautinio ansamblio “Kukutis” organizuoti rateliai, šokiai bei nuoširdus modusiečių pabendravimas su vaikais.

Džiaugiamės ir tariame ačiū tiems žmonėms, kurie prisidėjo prie akcijos ir sušildė vaikų širdis kalėdinėmis dovanomis. Nuoširdžiai dėkojame už galimybę perduoti dalelę Jūsų gerumo mažiesiems ir tikimės Jūsų palaikymo ir kitais metais!

Gražių ir stebuklingų Jums šventų Kalėdų bei naujųjų metų, brangieji bičiuliai!!!

Pasaulinė vandens diena ’18

Kovo 22 diena – Pasaulinė vandens diena. Kaip visi žinote vanduo yra būtinas gyvybei. Netgi teigiama, kad gyvybė Žemėje kilo iš vandenyno. Žmogus be maisto išgyvena savaites ar net mėnesius, tačiau be vandens gali mirti per keletą dienų. Vanduo sudaro didžiausią žmogaus organizmo dalį – apie 60-70 procentų. Vanduo vienas svarbiausių faktorių leidžiančių mums gyventi, […]

Skaityti daugiau

Žemės diena ’18

Pasaulinė Žemės diena – kovo 20-oji! Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena. Šią dieną yra diskutuojama įvairiomis aplinkosauginėmis temomis bei raginama priimti palankius aplinkai sprendimus. Mūsų maži ir, atrodytų, nežymūs darbai – popieriaus ir elektros taupymas, langų ir durų sandarumas, vandens čiaupų sutvarkymas – padeda tausoti medienos išteklius ir elektrą, šilumą ir […]

Skaityti daugiau
Turinys kraunamas...