Sušildykime vaikų širdis

Renginio data: 2016 gruodžio 20 d.
Renginio vieta: Kaunas, Vileikos gatvė 8


Gruodžio mėnesį baigėsi VDU AJMD „Moduso“ organizuota kalėdinė akcija „Sušildykime vaikų širdis“.

Jos metu į specialias dėžes įvairiose Kauno vietose buvo metamos kalėdinės dovanėlės mažiesiems. Šįmet sulaukta kaip niekad gausaus ir aktyvaus dalyvavimo akcijoje: žmonės padovanojo daug pliušinių žaisliukų, žaidimų, spalvinimo knygučių ir visokiausių kitų staigmenėlių.

Pasibaigus akcijai, gruodžio 15-ąją būrelis modusiečių išvyko į LSMU Kauno klinikų onkologinį skyrių pas onkologinėmis ligomis sergančius vaikučius. Jiems buvo išdalinta dalis surinktų dovanų, o modusiečiai praskaidrino popietę kartu su vaikais žaisdami įvairius žaidimus ir dėliodami dėliones.

Kitas „Moduso“ vizitas pas vaikus įvyko gruodžio 20-osios popietę. Likusios dovanos ir žaislai nukeliavo į Kauno aklųjų ir silpnaregių centrą, kuriame vyko šiltas kalėdinis koncertas. Jame pasirodė ir mūsiškiai: Miglė atliko L.Coheno kūrinį „Aleliuja“, dovanojusį jaukią šventinę atmosferą, o Tadas fortepijonu sugrojo savo kurtą kūrinį „Tommorow“. Vėliau laukė VDU “Atžalyno” progimnazijos, tautinio ansamblio “Kukutis” organizuoti rateliai, šokiai bei nuoširdus modusiečių pabendravimas su vaikais.

Džiaugiamės ir tariame ačiū tiems žmonėms, kurie prisidėjo prie akcijos ir sušildė vaikų širdis kalėdinėmis dovanomis. Nuoširdžiai dėkojame už galimybę perduoti dalelę Jūsų gerumo mažiesiems ir tikimės Jūsų palaikymo ir kitais metais!

Gražių ir stebuklingų Jums šventų Kalėdų bei naujųjų metų, brangieji bičiuliai!!!

Didysis Vileikos (prot)mūšis 8

AR ŽINAI, KAD… balandžio 5-ą 1896-aisiais atidarytos šiuolaikinės olimpinės žaidynės? Ir kad 1722-aisiais šią dieną buvo atrasta egzotiškoji Velykų sala? O ar bent žadi šią dieną pasveikinti VDU AJMD „Modusas“ prezidentę su gimtadieniu, mmm? DIDYSIS VILEIKOS PROTMŪŠIS 8 jau beldžiasi tau į smegeninę!!! Neleisk savo žinioms išbyrėti iš galvos kaip cigaro pelenams į peleninę!!! Bet […]

Skaityti daugiau

Neįprasta gamtos pažinimo pamoka pradinukams

Vasario 24 dieną mes, AJMD Moduso nariai, nuvykome į Kauno Dailės gimnaziją vesti pradinukams kitokią, jiems neįprastą gamtos pažinimo pamoką. Supažindinome vaikus su Lietuvos raudonąja knyga, papasakojome apie varliagyvius, roplius bei voragyvius. Žinoma, vaikams įdomiausia apžiūrėti vaizdinę medžiagą. Taigi pademonstravome vieno Moduso nario vabzdžių, sudžiovintų bei užkonservuotų eksponatų kolekciją, atlikome „dramblių dantų pastos” eksperimentą bei parodėme […]

Skaityti daugiau
Turinys kraunamas...